Dr Daria Huber jest lekarką medycyny estetycznej oraz absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w trakcie studiów aktywnie działała w Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii. W 2023 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”, które umożliwiły jej rozwój w dziedzinie, która od zawsze była jej pasją – nowoczesnej, holistycznej medycynie estetycznej.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL – Oddział w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w ponad 150 certyfikowanych kursach, szkoleniach i kongresach naukowych – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i trendów, które pozwalają osiągać jeszcze lepsze, bezpieczne i naturalne efekty terapii.
W swojej pracy dr Daria Huber kieruje się filozofią smart aging – stawia na kompleksową, holistyczną opiekę oraz indywidualne podejście do pacjenta. Łączy doświadczenie z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, co pozwala jej działać skutecznie w szerokim zakresie terapeutycznym. Największą satysfakcję czerpie z pracy nad poprawą jakości życia swoich pacjentów oraz budowania ich pewności siebie poprzez estetyczne, harmonijne i trwałe rezultaty.
Specjalizacje
Dr Daria Huber wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, dbając o bezpieczeństwo, komfort i indywidualne potrzeby pacjenta. Specjalizuje się w nieinwazyjnych i małoinwazyjnych procedurach opartych na nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonych preparatach.
Wśród wykonywanych przez nią zabiegów znajdują się między innymi: wygładzanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, wypełnianie bruzd i modelowanie konturu twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego, polinukleotydów, aminokwasów, tropokolagenu, hydroksyapatytu wapnia, polikaprolaktonu czy kwasu polimlekowego. Zajmuje się również terapiami regeneracyjnymi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, fibryny, koktajli personalizowanych oraz frakcji tłuszczu.
Wśród problemów, z jakimi zgłaszają się do niej pacjenci, znajdują się również: zmarszczki, utrata jędrności i objętości twarzy, bruksizm, asymetria ust i twarzy, opadanie owalu twarzy, sińce i cienie pod oczami, opadające kąciki ust, lwia zmarszczka, kurze łapki, zmiany potrądzikowe, blizny, przebarwienia, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz pierwsze oznaki starzenia.
Dzięki doświadczeniu w stomatologii, dr Huber zajmuje się również leczeniem takich schorzeń jak próchnica, choroby miazgi, nadwrażliwość zębów, złogi nazębne, paradontoza, zapalenie zębodołu, halitoza, diastema czy choroby dziąseł. Stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna to obszary, które stale rozwija poprzez udział w konferencjach i szkoleniach.
Wszystkie zabiegi przeprowadza z należytą starannością i zaangażowaniem, uwzględniając komfort pacjenta oraz wspólnie ustalony plan terapii. Każdy przypadek traktuje indywidualnie, dążąc do osiągnięcia naturalnych, estetycznych efektów, zgodnych z potrzebami i oczekiwaniami pacjenta.
Lokalizacja
Dr Daria Huber przyjmuje pacjentów w dwóch placówkach w Krakowie – BJ Medical oraz MQ Dental, a także w Centrum Medycznym HAN-MEDICA w Wadowicach i klinice VellMedica w Kazimierzy Wielkiej.
Opcja wideokonsultacji:
Stowarzyszenia i nagrody:
Doświadczenie:
Konsultacje w języku:
Możliwość płatności w ratach:
Akeceptowane metody płatności:
Czytaj więcej Zobacz mniej
Czytaj więcej Zobacz mniej
Dzień dobry, Hialuronidaza rozpuści jedynie obecny w preparacie kwas hialuronowy, natomiast nie zadziała na hydroksyapatyt wapnia. Proszę zgłosić...
Czytaj więcejDzień dobry, W takiej sytuacji proszę jak najszybciej udać się do lekarza wykonującego zabieg na konsultację. Lekarz też poda Pani nazwę kwasu, którego używał. Jeśli będzie możliwość dobrze będzie również wykonać USG tkanek miękkich. Pozdrawiam...
Czytaj więcejDzień dobry, Zawsze informuję moich Pacjentów, że korekcja nosa kwasem hialuronowym nie zmniejsza nosa, a lekko powiększa (pojawia się dodatkowa objętość). Być może zabiegowiec użył kwasu hialuronowego, który nie jest wystarczająco „twardy”...
Czytaj więcej